18 czerwca 2016

"Poezja przez szkiełko" - warsztaty literacko-fotograficzne w Jedwabnie.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom moich dzisiejszych warsztatów "Poezja przez szkiełko", których piątkowy wiatr nie zniechęcił do wyjścia z domu i spędzenia aktywnie wolnego sobotniego czasu. Frekwencja była niewielka, jednak nie działało to na naszą niekorzyść - wręcz przeciwnie, każdy mógł uzyskać indywidualne wskazówki podczas pracy w plenerze, a także spróbować swoich sił w pracy przy obróbce zdjęć w Photoshopie.

Zapraszam serdecznie na wystawę prac stworzonych przez uczestników warsztatów, która będzie dostępna dla oglądających od środy 22.06.2016 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie (główny hol).


Chciałabym również podziękować dyrektorowi GOK-u w Jedwabnie, panu Jerzemu Pałaszowi, za możliwość zrealizowania warsztatów, a także Ewie Winnowskiej za pomoc w trakcie zajęć oraz pani Beacie Jankowskiej za udostępnienie materiałów i pracowni plastycznej przy GOK Jedwabno.

/fot. Ewa Winnowska

To były pierwsze warsztaty zrealizowane przeze mnie - i mam nadzieję, że nie ostatnie. Świetna młodzież, chętna do pracy, pełna zapału, energii i przede wszystkim BARDZO UTALENTOWANA! Duży potencjał do rozwijania umiejętności dobrego fotografowania, wyjścia poza schemat zdjęć "na Facebooka", selfie. Artystyczne wizje, kreatywność tych młodych ludzi jest genialna. I kolejny raz przekonałam się, że najlepsza nauka to ta PRZEZ DZIAŁANIE!

Więc do dzieła młodzieży, aparaty w dłoń i w plener! Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz